کلاهبرداری دمنوش های نیوشا واقعیت دارد

11 ماه پیش
کلاهبرداری دمنوش های نیوشا واقعیت دارد

آیا کلاهبرداری دمنوش های نیوشا واقعیت دارد ؟

در چند ماه گذشته شاهد سرچ های زیادی درمورد دمنوش نیوشا و این که آیا کلاهبرداری هستند یا خیر در فضای مجازی صورت گرفته است. اما ما به شما خواهیم گفت که آیا واقعا این موضوع صحت دارد یا خیر.

شرکت نیوشا در سال 1385 با موضوع فعالیت تولید، بسته بندی و توزیع انواع مواد غذایی تحت شماره 291973 در اداره ثبت شرکت های تهران ثبت گردید. آقای  احمد عیوضی، رئیس هیات مدیره نیوشا، متعلق به نسل سوم خانواده «دریانی» است که در تولید و تجارت چای در ایران پیشینه ای 80 ساله دارند.

با توجه به این سابقه دیرین، نیوشا فعالیت خود را با تولید و توزیع چای سیاه شروع کرد و در سال های نخست عمده محصولات شرکت انواع چای بود است.

امروز سبد محصولات تولیدی نیوشا گستره وسیعی از انواع چای های سبز و سیاه مخلوط با ادویه ها و گیاهان طبیعی، دمنوش های گیاهی و همچنین پودرهای قهوه است که با برند تجاری «نیوشا» تولید می شوند.

آیا واقعا کلاهبرداری صورت گرفته است ؟

اکثر کسانی که نیوشا را میشناسند با پک لاغری نیوشا آشنایی دارند و قصد خرید این پکیج را از بین پک های نیوشا دارند. از آن جایی که تعداد مشتریان شرکت نیوشا برای پک لاغری نسبتا زیاد میباشد معمولا افراد ناراضی در این میان همیشه هستند.

افراد به دلیل مصرف کردن دمنوش ها به صورت اشتباه در طول دوره لاغری نتیجه نمیگیرند و یا به دلیل این که مصرف دمنوش ها را سریع قطع میکنند و به صورت مداوم مصرف نمیکنند تا نتیجه نمیگیرند و ادائه ی کلاهبرداری نیوشا را دارند.

در اصل اشتباه از فرد مصرف کننده دمنوش میباشد و دمنوش لاغری نیوشا جواب دهی خود را برروی مشتریان نشان داده است.

میتوانید با مراجعه به کانال تلگرام زیر افراد راضی را مشاهده کنید :

کانال تلگرام دمنوش نیوشا : کلیک کنید !

نکته مهم قبل از خرید

اگر قصد خرید دمنوش های لاغری نیوشا را دارید حتما قبل از آن توسط مشاوران نیوشا مشاوره شوید تا نوع دمنوش های شما مطابق با مزاج و اطلاعات جسمی به شما داده شود تا در طول دوره مصرف به مشکل نخورید.

اگر شما طبق دستور مصرفی که مشاور بعد از سفارش به شما میدهد، دمنوش ها را مصرف کنید به طور قطع نتیجه خواهید گرفت.

7

دیدگاه شما

19 − 4 =

7 دیدگاه

 • مریم
  7 ماه پیش

  یه مشت اشغال هست این پک های نیوشا و پر از عوارض. و فقط ابله ها باور میکنند

  • saleh
   7 ماه پیش

   سلام مرسی از پیام شما

   میتونم بپرسم دقیقا مشکل چی هست ؟ محصولات نماد های سلامت لازم را دارن مگر این که دمنوش های اشتباه و سرخود مصرف کنید که عوارض داشته باشه

  • 5 ماه پیش

   سلام دوست عزیز

   میتونم بپرسم مشکل شما چیه دقیقا و مشاور شما چه کسی است ؟

 • طراوت
  3 ماه پیش

  سلام
  فرق برندشمابانیوشانیک چیست؟

 • پریساوفایی
  2 ماه پیش

  البته اشتباه از خود شرکت نیوشا است چون کارشناسان با تجربه به علت زیاد شدن مشتریهاش نداشت خود من دو الی سه باراز شرکت خریداری کردم ولی هر کدام از کارشناسانش به طور اشتباه منو راهنمایی کردند وخودکارشناسان تجویز قبلی کارشناس رو نفی میکرد .

  • 3 هفته پیش

   سلام دوست عزیز مشکل شما الان چی هست ؟ چطور میتونم کمکتون کنم ؟

تماس با ما