با دمنوش نیوشا چگونه لاغر میشیم ؟

1 سال پیش

با دمنوش نیوشا چگونه لاغر میشیم ؟

راهکار ما برای کاهش وزن به این ترتیب هست که با استفاده از خواص گیاهان و برخی از میوه های استوایی توانسته ایم این سه فاکتور را درون بدن فرد بوجود بیاریم :

کاهش اشتها (و بهبود عملکرد سیستم گوارش )

به عنوان مثال ؛ استفاده از خواص گیاهانی مثل نعناع فلفلی ،گیاه لیمو ،رز ماری و …

نعناع فلفلی به دلیل خاصیت گس کنندگی خود حجم معده را کاهش داده و اگر قبل از وعده غذایی استفاده شود معده کوچک شده و میل به خوردن به شدت کاهش پیدا میکند و فرد درگیر اشتهای کاذب و پرخوری نمیشود.

افزایش سوخت و ساز طبیعی بدن

بواسطه ترکیب گیاهان دارویی با چایی سبز مرغوب مانند آلوورا ، به لیمو و چای سبز لیمویی سوخت ساز بدن رو بالا رفته و قدرت چربی سوزی و سوخت کالری در بدن افزایش پیدا میکند.

سوخت و ساز بدن به میزان انرژی که بدن در حالت نرمال و بدون فعالیت بدنی مصرف میکنه گفته میشود.

ایجاد کاتالیزورهای سوزاننده چربی
(شکستن مقاومت بافت های انباشت چربی)

استفاده از دمنوش میوه هایی مثل بلوبری و کرنبری به دلیل اینکه سرشار از ملح منگنز هستند ،چربی های بدن رو به قند مایع تبدیل میکنند.

و جلوی شارژ مجدد سلول های چربی را بدن فرد میگیرد و بدن مصرف کننده دچار ذخیره نابجای سلول های چربی در خود نمیشود.

بیشترین تاثیر بر روی چربیهای ناحیه پهلو و شکم است.

به این ترتیب بخشی از این قند مایع به سرعت توسط بدن به انرژی تبدیل شده و برخی هم توسط تعریق و یا ادرار از بدن دفع خواهند شد.

ایجاد این سه عامل بصورت همزمان درون بدن باعث میشود که بدن بدون هیچ عوارضی کاهش وزن را تجربه کند و فقط چربی های اضافه دفع شوند.

مشاوره و خرید

اگر قصد دارید به صورت رایگان توسط مشاوران ما مشاوره بشید و بعد از اون پکیج مورد نظر خودتون را سفارش بدید تا هر چه سریع تر به وزن ایده التون برسید لطفا روی عکس زیر کلیک کنید با به شماره زیر در تلگرام پیام بدید. 09981089170

0

دیدگاه شما

4 + شانزده =

بدون دیدگاه

تماس با ما