چگونه به تناسب اندام برسیم ؟

2 ماه پیش
چگونه به تناسب اندام برسیم

چگونه به تناسب اندام برسیم ؟

برای حفظ تناسب اندام اگر شما می خواهید بدنی سالم و عمری طولانی داشته باشید باید یک رژیم غذایی سالم به همراه ورزشی متناسب را جزء برنامه روزانه ی خود به صورت منظم بگنجانید.

حالا وقت شروع برنامه تناسب اندام است، تا قبل از شروع کردن به فرآیند تناسب اندام توصیه می کنیم، با پزشک متخصص تغذیه حتما مشورت کنید و برنامه رژیم خود را از او دریافت کنید.

سپس برنامه تمرینات ورزشی خود را نیز با کمک یک مربی ورزشی در زمینه تناسب اندام دریافت کنید، تمرینات ورزشی را تحت نظر مربی به درستی و مرتب انجام دهید و اگر دوره بیماری قرار دارید باید طبق اصول ورزش کنید تا مبادا فشار بیش از حدی به بدنتان وارد شود.

راه های کاهش وزن

برای کاهش ورزش سریعتر می توانید ورزش های هوازی و پر تحرک مثل زومبا، رقص و غیره را انجام دهید یا هر ورزش و تمرینی که قدرت ریه ها و فعل و انفعالات بدنتان را بالا ببرد.

برای برنامه تناسب اندامتان هدفی در ذهن تعیین کنید تا انگیزه و پشتکار بالاتری بیابید، به هیچ عنوان ورزش را به عنوان یک سرگرمی نبینید چرا که باید این تمرینات تغییر دهنده وضع زندگی شما برای رسیدن به تناسب اندام باشد.

این را به خاطر داشته باشید که برای رسیدن به وزن ایده آل خود صبر یک عنصر کلیدی است چرا که اگر در این راه عجول باشید به سرعت دلسرد شده و تمرینات خود را رها می کنید.

راه سریع رسیدن به تناسب اندام

کاهش سریع وزن می تواند به سلامت شما آسیب های جبران ناپذیری وارد کند ولی اگر شما می‌خواهید در مدت زمان کوتاهی وزن کم کنید، تمرکز روی رژیم غذایی خیلی مهم‌ تر از دنبال کردن تمرینات ورزشی خواهد بود.

این به معنای آن است که رژیم غذایی شما نقش مؤثر تری نسبت به ورزش ایفا خواهد کرد.

اما برای حفظ سلامتی خود بهترین راه کاهش وزن در دراز مدت، با انجام تمرینات منظم خواهد بود. به طوریکه ورزش جزء جدایی ناپذیر برنامه ی روزمره تان باشد.

0

دیدگاه شما

نوزده + 18 =

بدون دیدگاه

تماس با ما