چرایی استفاده از دمنوش های نیوشا

2 سال پیش
چرا باید از دمنوش های نیوشا استفاده کنیم

چرا باید از دمنوش های نیوشا استفاده کنیم ؟

دمنوش‌ها و جوشانده‌های گیاهی، نوشیدنی‌هایی هستند که اغلب افراد، نوشیدن آنها را زمان‌هایی مناسب حالشان می‌دانند که بیماری خاصی دارند و از دردی رنج می‌برند یا استرس و اضطراب و تنش روحی، آرام و قرارشان را گرفته است. از این گذشته، اغلب دمنوش‌ها را می‌توان مانند چای به صورت روزانه صرف کرد.

قبل از آن که شما را با خواص برخی دمنوش‌های گیاهی آشنا کنیم، باید بدانید برخلاف باورعامه، دمنوش با جوشانده فرق می‌کند. به عبارتی، دم کردن و جوشاندن گیاهان، دو روش مختلف است که هر روش تاثیر جداگانه‌ای بر بدن می‌گذارد.

برای تهیه دمنوش، ادویه‏، میوه‏، برگ، ساقه یا ریشه گیاهان را می‌‏توان خشک و پودر، در نهایت دم کرد. در این روش، گیاه را می‌کوبند و در آب جوشیده برای 15 تا 20 دقیقه در ظرف در بسته روی بخار ملایم قرار می‌دهند و بعد صاف می‌کنند.

محصولات نیوشا تشکیل شده از بهترین مواد اولیه از خارج و داخل از کشور می‌باشد. مزارع کشت چای در شمال و مزارع فومن و  همچنین تمامی دستگاه های تولیدی از پیشرفته ترین وسایل فراوری چای و دمنوش در دنیا می‌باشد.

محصولات نیوشا دارای مجوز های سیب سلامت و iso 22000 یا همان tuv المان می‌باشد. مواد استفاده شده در دمنوش های نیوشا از بهترین و خالص ترین مواد موجود و با استفاده از جدید ترین تکنولوژی روز دنیا فراوری میشود.

نوشیدنی حاصل از برگ چای، گل گاوزبان، گل ختمی، به‌لیمو، سنبل‌الطیب یا چای میوه‌ای، نوعی دمنوش است. بسیاری از متخصصان و درمانگران طب سنتی ایران، نوشیدن روزانه دمنوش یا چای را بهترین و ساده‌ترین راه تسکین دردهای عمومی بدن و پیشگیری‌ از بیماری‌ها می‌دانند.

انواع دمنوش های نیوشا شامل : دمنوش بلوبری ، دمنوش نعناع فلفلی ، دمنوش حس خوب زندگی ، دمنوش ریز میوه ، دمنوش لیمو و …

همچنین پک های درمانی نیوشا شامل : پک لاغری نیوشا ، پک پوست نیوشا ، پک چاقی نیوشا و … می‌باشد.

0

دیدگاه شما

4 × چهار =

بدون دیدگاه

تماس با ما