چاق شدن با رژیم خوراکی های طبیعی

1 سال پیش
چگونه چاق شویم

چگونه چاق شویم ؟ | رژیم چاقی موثر

چاق شدن هم مانند لاغری دشواری ها و سختی های خود را دارد. افرادی که قصد چاق شدن را دارند شاید دارای متابولیسم بالا و اسعداد لاغری باشند و برای چاق شدن دچار مشکل شوند. اما میتوانند با داشتن یک رژیم مناسب و موثر باعث افزایش حجم بدن خود و عضلات بدن شوند. در این مقاله قصد داریم تعداد از مواد غذایی مفید برای چاق شدن را معرفی کنیم.

1 شیر

مصرف شیر سالیانه زیادی است که در بین رژیم غذایی بسیاری از افراد قرار گرفته است. شیر دارای مقدار زیادی پروتئین و کربوهیدارت است که میتواند به افزایش وزن کمک کند. همچنین شیر باعث افزایش سرعت عضله سازی و افزایش حجم عضلات میشود.

برنج

2 برنج

برنج دارای مقدار زیادی از کربوهیدرات ها است که میتواند به روند افزایش وزن فرد کمک شایانی بکند. از آن جایی که برنج چگالی کالری کمی دارد، برای افرادی که زود سیر میشوند گزینه مناسبی برای مصرف می‌باشد. البته مصرف بیش از حد برنج توصیه نمیشود، برنج میتواند از جذب آهن و روی در بدن جلوگیری کند.

3 آجیل

انواع مغز ها دارای محتوای زیادی از پروتئین و چربی مفید است که میتواند به افزایش وزن کمک کند. مغز ها چگالی بالایی از کالری ها دارا میباشند که با مصرف آن ها اضافه وزن چشم گیری خواهید داشت. کره بادام زمینی از گزینه های مهم برای مصرف برای رژیم چاقی می‌باشد.

4 گوشت قرمز

انواع گوشت قرمز دارای مقدار قابل توجهی از کراتین می‌باشد. همان گونه که میدانید کراتین محبوب ترین ماده در جهان است برای عضله سازی و افزایش وزن. گوشت ها با چربی کم و یا زیاد منابع خوبی برای دریافت پروتئین هستند که توصیه میشود مصرف آن ها را در رژیم چاقی خود داشته باشید.

5 سیب زمینی

مواد غذایی دارای نشاسته میتواند یکی از بهترین گزنه ها برای مصرف و اضافه وزن باشد. موادی مانند سیب زمینی، جو دوسر، ذرت، گندم، کدو دارای نشاسته هستند و مصرف آن ها توصیه میشود. همچنین مصرف نشاسته میتواند سطح انرژی را در بدن بالا نگه دارد و از چربی سوزی و سوخت ساز بیش از حد جلوگیری کند و موجب افزایش وزن شود.

6 ماهی

مصرف ماهی های ازاد و ماهی های چرب که دارای مقدار زیادی امگا3 هستند اثر مستقیمی روی اضافه وزن دارند. اسید های چرب امگا3 میتوانند کالری زیادی را به بدن برسانند و همچنین پروتئین زیادی هم دارای می‌باشند.

پروتئین آب پنیر

مصرف پروتئین آب پنیر میتواند به افزایش وزن شما هنگام ورزش کردم و عضله سازی کمک شایانی بکند. بر اساس مطالعه های انجام شده مصرف پروتئین آب پنیر باعث افزایش عضلات بدن میشود و بهترین زمان مصرف آن هم قبل از ورزش است.

8 پک چاقی نیوشا

مصرف دمنوش های چاقی نیوشا به عنوان یک مکمل گیاهای میتواند به افزایش وزن طبیعی بدن کمک کند.

0

دیدگاه شما

پنج × 3 =

بدون دیدگاه

تماس با ما