چگونه لاغری سریع در 3 هفته ؟

2 سال پیش
لاغری سریع در 3 هفته

لاغری سریع در 3 هفته

لاغری سریع در 3 هفته. هر کسی که می خواهد وزن کم کند، می خواهد نتایج فوری را ببیند، اما وزن یک شبه پدیدار نمیشود، و این هم از این طریق ناپدید نخواهد شد. صبر کلیدی است، اما اگر شما رژیم سختگیرانه ای را در مورد رژیم و ورزش منظم خود دنبال کنید، می توانید با اطمینان انتظار داشته باشید که در طول سه هفته اول از دست دادن وزن خود، میانگین وزن یک تا سه کیلو در هفته را از دست بدهید.

تغییرات در رژیم غذایی

تغییر رژیم

رژیم های غذایی را فراموش کنید رژیم های غذایی ممکن است منجر به نتایج فوری شود، اما آنها به ندرت سالم هستند و نتایج هرگز نرسید.
رژیم های غذایی اغلب به معنای گریم است که شامل یک رژیم متعادل نیست. شما در طول رژیم غذایی از مواد مغذی کلیدی مصرف نمیکنید.
اکثر مردم بلافاصله پس از اتمام رژیم غذایی، وزن خود را نیز دوباره بدست می‌آورند.

کاهش کالری

کاهش کالری

عمل ساده سوختن 500 کالری بیشتر در هر روز که می توانید انجام دهید می تواند منجر به از بین رفتن 1-2 پوند در طی یک هفته شود.
با شمارش کالری، شما می توانید با دقت مقایسه کنید که چه تعداد از شما به صورت روزانه مصرف می کنید در مقایسه با تعداد دفعاتی که در هنگام تمرین سوزانده اید.
با این وجود محدودیتی برای میزان کالری که می توانید با خیال راحت بریزید وجود دارد.
به عنوان مثال، اگر شما قصد داشته باشید برای یک ساعت در روز برای دیدن نتایج سریع، مجبور باشید حداقل 1200 کالری در روز و نه کمتر. برای مقاصد مقایسه بیشتر مقادیر روزانه بر اساس یک رژیم 2000 کالری در روز است.

تمرکز بر گزینه های ناهار سالم

تغییر ناهار

برای دیدن نتایج سریع به شیوه ای سالم، تمرکز بر روی غذاها مانند سبزیجات، تخم مرغ، محصولات سویا، سینه های مرغ بدون مرغ، ماهی، صدف ها، دانه ها، آجیل، پالس ها، حبوبات، غذاهای کم چرب لبنیات و 95٪ گوشت بدون چربی. کربوهیدرات های سالم مانند برنج دانه بلند، کوینو، جو و جو را انتخاب کنید. خوردن میوه به عنوان درمان انواع مختلفی از این گزینه ها در برطرف کردن نشاسته های غیر ضروری، قندها و چربی های حیوانی به حفظ مواد مغذی کمک می کند. به نظر می رسد ساده است، اما آن را آسان تر از انجام می شود گفت.
اکثر توصیه های ارائه شده بر اساس یک رژیم غذایی 2000 کالری در روز است. با این حال، برای مشاهده نتایج سریع و ایمن با تلاشهای کاهش وزن، باید میزان مصرف کالری خود را براساس رژیم ورزشی خود تنظیم کنید. هر بار مصرف کالری روزانه که در مرحله 2 برجسته شده است، هرگز نزول نکنید.

کنترل میزان غذا

کنترل میزان غذا

برخی افراد اشتباه معتقدند که خوردن بیش از حد از گزینه های سالم هنوز سالم است. حتی وقتی غذا خوردن خوب است، هنوز هم نیاز به کنترل اندازه بخش دارید. برای دریافت ایده بهتر از اندازه بخش درست هنگام صحبت کردن در مورد “اندازه خدمت” گزینه های سالم، موارد زیر را در نظر بگیرید.
اندازه بخش کربوهیدرات پیچیده مانند سبزیجات، دانه ها و میوه ها باید اندازه مشت باشد.
اندازه پروتئین باید در کف دست شما قرار گیرد.
اندازه بخش مهره ها در کف دست شما قرار می گیرد.

میان وعده ها و شیرینی ها را قطع کنید

قطع میان وعده

نوشیدنی های غیر ضروری و نوشیدنی های شیرین منابع کالری روزانه بیشتری نسبت به اکثر افراد می دانند. بسیاری از این موارد را از بین برده اید. متاسفانه، این نیز به معنای دسر است.
اگر شما نیاز به میان وعده دارید، به جای شیرینی از سبزیجات استفاده کنید.
هر زمان که بخواهید، سعی کنید فقط از یک صفحه در میز شام بخورید. snacking بی پروا در مقابل یخچال و فریزر و یا روی نیمکت اضافه می کند.

0

دیدگاه شما

17 − شش =

بدون دیدگاه

تماس با ما