چگونه درست قاشق را نگه داریم ؟

2 سال پیش
آموزش نگه داشتن صحیح قاشق در دست

آموزش نگه داشتن صحیح قاشق در دست

اگر چه استفاده از قاشق مناسب از فرهنگ به فرهنگ متفاوت است، شما می توانید یک راه جهانی برای نگه داشتن قاشق برای اجازه دادن به وسیع ترین زمینه حرکت یاد بگیرند.

از دست غالب خود استفاده کنید

هنگام استفاده از قاشق، اکثر مردم از دست راست خود استفاده می کنند.
با این حال، می خواهید قادر به کنترل دقیق حرکات خود باشید. بنابراین بهتر است از دست غالب خود استفاده کنید.
مراقب باشید اگر شما در کنار کسی نشسته اید که دست غالب آن از خود شما متفاوت است. جنبش های خود را وجدان می کنید تا اجتناب ناپذیر شدن آرنج ها با آنها باشد.

قاشق را به صورت افقی نگه دارید

شما قصد دارید قاشق خود را به صورت افقی نگه دارید تا آن را حرکت دهید.
این امر باعث می شود که غذا هنگام ریختن غذا از بین نرود. قاشق خود را با اولین انگشت انگشت اشاره خود و نوک انگشت خود را نگه دارید، آن را با زاویه افقی نگه دارید.

دستگیره را در انگشت وسط خود نگه دارید

بخشی از دسته قاشق را قبل از سر روی انگشت اشاره خود بگذارید. پایان دادن به دسته را ببندید تا بر روی منحنی که توسط انگشت شست انجام شده است بمانید.

قاشق را با انگشت شست و انگشت خود نگه دارید

انگشت شست و انگشت خود را در انتهای قاشق قرار دهید. پایین را فشار دهید تا قاشق بین بالای انگشت خود و انگشت شست و انگشتتان نگه داشته شود. این باید قاشق را در حین غذا خوردن و نوشیدن نگه دارید.

چرخش مچ دست خود را به قاشق شستشو دهید

هنگامی که مچ دست خود را به دور از شما می اندازد، قاشق به سمت پایین به سمت غذا می افتد، و هنگامی که آن را به سوی خود بچرخانید، قاشق به عقب می رود.
این یک موقعیت انعطاف پذیر تر از این است که شما قاشق را در، مثلا مشت یا بین انگشت شست و انگشت خود نگه دارید.

از سمت قاشق استفاده کنید

قاشق را به دهان خود ببرید و از قسمت وسیعی از قاشق غذا بخورید نه نوک

شما می توانید از مچ دست خود در اینجا استفاده کنید تا قاشق را به سمت بالا بچرخانید تا به خوردن کمک کند.

خوردن به آرامی و به آرامی. غذاهایی که با یک قاشق غذا می خورید اغلب مایع است. هنگام خوردن یک قاشق آن، صدای خشن را آسان می کند. برای به حداقل رساندن نویز هنگام خوردن غذا، بسیار آرام بخورید.
اطمینان حاصل کنید که دهان خود را به اندازه کافی بزرگ کنید تا غذای خود را بدون نیاز به استفاده از سوزاندن غذا دریافت کنید.
خوردن غذا به آرامی نیز به شما کمک می کند تا بهترین طعم و بافت غذا را از آن لذت ببرید.

نگه داشتن محکم قاشق

اطمینان حاصل کنید که قاشق را محکم بگیرید. نگه داشتن یک سلب شلوار ممکن است باعث شود که قاشق خود را رها کنید، که باعث ایجاد آشفتگی و صدای بلند می شود.
نگه داشتن شرکت خود را به اندازه کافی که قاشق در دستان خود را در حالی که شما خوردن نیست.

قاشق خود را برای ظروف مناسب استفاده کنید

قاشق ها برای خوردن مواد غذایی مایع مانند سوپ ها استفاده می شوند. قاشق ها نیز برای خوردن غذاهای مشتاق و نرم تر مانند کرم های سرخ شده و سیب زمینی پخت شده استفاده می شود.
از قاشق خود برای این نوع غذاها استفاده کنید و از مصرف آن برای خوردن مواد غذایی استفاده نکنید. با استفاده از یک قاشق غذا خوردن مانند گوشت و سبزیجات می تواند سخت باشد.

قاشق خود را بر روی صفحه خود قرار دهید تا زمانی که تمام شود

هنگامی که شما انجام می شود، قاعدگی خود را بر روی صفحه خود تنظیم کنید. همیشه قاشق خود را بر روی صفحه ای که از آن غذا خوردید بپوشانید.
اگر شما سوپ را خوردید، قاشق را بر روی بشقاب قرار دهید، کاسه سوپ شما در حال استراحت است.
به طور کلی نباید قاشق خود را در یک کاسه قرار دهید وقتی غذا را تمام کنید. این ممکن است waitaitff را اشتباه بگیرد، زیرا ممکن است فکر کنید هنوز غذا خوردید.
با این حال، اگر هیچ صفحه ای ارائه نشده باشد، قاشق خود را در کاسه قرار دهید. شما نمی خواهید بقیه غذا را روی میز ببرید.

از انگشتان دست خود استفاده نکنید

هرگز با استفاده از انگشتان خود غذا را بر روی قاشق خود فشار ندهید. این رفتار بد جدول است. اگر شما مجبور به غذا خوردن با یک قاشق غذا کنید، احتمالا بهتر است از چنگال برای این نوع غذا استفاده کنید.

اجتناب از اشاره به قاشق خود

هرگز قاشق خود را در هنگام صحبت کردن و یا در غیر اینصورت نوشیدن قهوه به دیگر مهمانها ندهید. فقط قاشق خود را برای خوردن استفاده کنید.
اگر از دستان خود برای انجام کارهایی مانند gesticulate در حالی که در جدول استفاده می کنید، قاشق خود را در حین انجام این کار پایین بگذارید.

wikihow.com

0

دیدگاه شما

5 × 5 =

بدون دیدگاه

تماس با ما