طرز عملکرد پکیج لاغری نیوشا روی بدن

8 ماه پیش
طرز عملکرد پکیج لاغری نیوشا روی بدن

دمنوش های نیوشا چطوری آدم را لاغر میکنن ؟

چای سبز لیمو نیوشا

پژوهشگران طی تحقیقاتی بر روی خرگوش ها و موش ها به این نتیجه دست یافتند که مصرف منظم لیمو ترش به طور چشمگیری مقدار کلسترول خون این موجودات را کاهش می دهد.

ریزمیوه های قرمز نیوشا (میکس بری)

طبق بررسی های انجام گرفته بر روی ریزمیوه های قرمز پژوهشگران به این نتیجه دست یافتند که میوه هـای قرمز کبد را از رسوب چربی پاکسازی کرده و موجب تقویت کبد شده و فعالیت سیستم گوارش را منظم می کنند

نعناع فلفلی نیوشا

نعناع فلفلی مقدار جریانِ صفرا از کبد به کیسه صفرا را افزایش داده و از این طریق موجب بهبود عملکرد کبد می شود. صفرا از طریق تجزیه ی بافت های چربی، کلسترول خون را کاهش می دهد.

چای ترش نیوشا

طی تحقیقی بر روی گل خشک چای ترش مشخص شد که عصاره های این گیاه در مقابل آسیب به سلول های بافت کبد موش های صحرایی اثر حفاظتی دارد. نتایج به دست آمده نشان می دهد که ترکیب فنلی استخراج شده از گل خشک چای ترش دارای خواص آنتی اکسیدانی می باشد.

این آنتی اکسیدان ها از کبد در مقابل اثرات سمیِ t-BHP، محافظت می کند.

چای سبز و آلوورا و عسل نیوشا

آلوورا باعث کاهش میزان کلسترول بد خون (LDL) در فرد می شود همچنین استفاده از دمنوش آلوورا و عسل نیوشا گرفتگی کبدی را باز بین برده و عملکرد کبد را بهبود بخشیده و ترشح صفرا را تحریک می کند.

دمنوش حس خوب زندگی نیوشا (زیره، زنیان و آویشن)

نتایج یک تحقیق بر روی موش های صحرایی نشان داد که عصاره ی متانولی زنیان از کبد در برابر اثر منفی پاراستامول محافظت می کند و وقتی کبد آسیب می بیند سبب متعادل شدن آنزیم های کبدی هم می شود.

چای سبز و رزماری و گل محمدی نیوشا

در آزمایشی مصرف عصاره ی رزماری با جلوگیری از تغییرات فیزیولوژیکی که به دنبال استعمال تیواستامید به وجود می آمد، باعث بهبود بیماری کبد موش هایی شد که بر اثر استعمال تیواستامید دچار سیروز کبدی شده بودند.

نتایج این پژوهش نشان می دهند که اثر محافظتی رزماری بر کبد را می توان به صفات آنتی اکسیدانی آن نسبت داد.

دمنوش معجون رویایی نیوشا (پرسیاوشان، مرزنجوش، بابونه و عسل)

پرسیاوشان موجود در دمنوش معجون رویایی نیوشا به دلیل داشتن فلاونوئید و نارینجین فعالیت آنزیم های تجزیه کننده ی چربی را افزایش داده و از این طریق مانع از رسوب چربی در سلول های کبدی می گردد.

لطفا امتیاز دهید
0

دیدگاه شما

4 × 2 =

بدون دیدگاه

    تماس با ما