مکانیسم عملکرد دمنوش های لاغری نیوشا

7 ماه پیش
مکانیسم عملکرد دمنوش های لاغری نیوشا

مکانیسم عملکرد دمنوش های لاغری نیوشا

بهبود متابولیسم و افزایش سوخت ساز بدن
کاهش اشتها و ریزه خواری بین وعده های غذایی
بهبود سیستم گوارشی (هضم و جذب)
از بین رفتن چربی های شکم و پهلو
صاف کننده و از بین بردن سلولیت انباشت شکم، پهلو و اندام ها

چای سبز

چای سبز به عنوان یک چربی سوز فوق العاده در طبیعت شناخته شده است که به دلیل داشتن مقادیر زیادی کافئین سوخت و ساز بدن را افزایش میدهد.

همچنین چای سبز به شرطی که مرغوب و خالص باشد و برای مصارف درمانی کشت و تولید شده باشد ، به دلیل داشتن یک آنتی اکسیدان کمیاب ولی فوق العاده موثر و چربی سوز به نام EGCG به کمک کافئین امده و چربی سوزی را تا حد اعلا در بدن افزایش میدهد.

نکته قابل تامل

میزان مصرف چای سبز و حتی نحوه دستور مصرف آن باید به طور کاملا مشخص و منظم باشد تا تاثیرات گفته شده را برای بدن شما به ارمغان بیاورد.

چای سبز انواع و گونه های مختلف با خواص درمانی جداگانه دارد که به زمین کشت، میزان اکسید شدن و همچنین منطقه و نوع بذر اولیه بستگی دارد.

چرا باید دمنوش مصرف کنیم؟

از جمله کاربردهای فراوانی که امروزه از انواع گیاه ها می شود ، مصرف آن ها به شکل دمنوش است ؛

تا بحال فکر کرده اید چرا به مصرف دمنوش تاکید می‌شود ؟

سلولز اولین ساختاری است که در دیواره ی سلولی گیاهان یافت می شود، با شکسته شدن سلولز و استفاده از مواد درونی گیاهان علاوه بر تقویت و کمک به دستگاه گوارش می توان از خواص شگفت انگیز انواع گیاهان بهرمند شد.

به همین منظور برای شکستن بافت سلولز نیاز به یک حلال ( مانند آب ) داریم و همین امر ما را بر آن می دارد که برای رفع یک سری نیازهای طبی بدن و نتیجه گرفتن در بهبود امراض یا پیشگیری از آن ها به شکل دمنوش استفاده کنیم

لطفا امتیاز دهید
0

دیدگاه شما

14 − نه =

بدون دیدگاه

    تماس با ما