دمنوش نیوشا چگونه باعث کاهش وزن میشود ؟

2 ماه پیش
نتایج مصرف پک لاغری

دمنوش نیوشا چگونه باعث کاهش وزن میشود ؟

اگر شما مصرف کننده دمنوش لاغری نیوشا هستید یا قصد خرید دمنوش های لاغری نیوشا را دارید و میخواید بدونید از نظر علمی واقعا دمنوش ها چطور باعث کاهش وزن شما میشن ، لطفا به مطالعه این مطلب دقت کنید.

دمنوش های نیوشا چطور باعث کاهش وزن میشوند ؟

پلی فنول های موجود در دمنوش ها ، با آدیپوجنسیس (شکل گیری سلول های چربی) مبارزه کرده و سنتز و ذخیره سازی چربی را کاهش می­ دهد.

کاتچین موجود در دمنوش ها، میزان چربی شکمی و وزن کل را کاهش می دهد. این ترکیب، ژن چربی سوز ناحیه ی شکم را فعال کرده و به این ترتیب به کاهش وزن و از دست دادن چربی کمک می کند. دمنوش ها، کم کالری و حاوی مقادیر زیادی فیبر و آب هستند.

یک فنجان دمنوش لاغری نیوشا حاوی 3/6 گرم فیبر و 125 گرم آب است. فیبر این دمنوش ها با کاهش سرعت هضم مواد غذایی به رفع گرسنگی کمک کرده و به همین سبب موجب کاهش وزن هم می ‏شود.

مصرف چای سبز و عصاره ی آن پس از صرف غذا با افزایش حرارت و اکسیداسیون چربی به کاهش وزن کمک می کند.

کاتچین(یک نوع پلی فنول) چای سبز به خصوص EGCG، اثر ضدچاقی دارد و به کاهش وزن کمک می کند.

عملکرد های ثانویه دمنوش ها روی بدن چیست ؟

EGCG(اپی گالوکاتچین گالات) چای سبز، با ناقل گلوکز وابسته به سدیم SGLT1، جذب گلوکز از راه روده را مهار می کند و از این راه به افزایش کنترل قندخون کمک می کند.

نوشیدن چای سبز به طور چشمگیری سبب کاهش فشار خون سیستولیک و دیاستولیک در افراد شد.

کاتچین چای سبز باعث کاهش استرس اکسیداتیو در کبد شده و به کاهش بیماری های کبدی کمک می کند.

آنتی اکسیدان های چای سبز با کاهش سطح کلسترول و تری گلیسیرید خون، خطر ابتلا به آترواسکلروز یا تصلب شرایین و در پی آن بیماری های قلبی عروقی و سکته را کاهش می دهد.

چرا باید دمنوش را برای لاغری انتخاب کنیم ؟

مصرف دمنوش برای لاغری نه تنها مضر نیست بلکه ، برروی سایر بیماری های شما هم تاثیر مثبت خواهد گذاشت و شما با یک تیر چند نشان را میزنید.

دمنوش ، گیاهی است و عوارض جانبی برای بدن نخواهد داشت ، پس اگر هم با مصرف دمنوش لاغر نشدید ، اطمینان دارید که به بدن شما ضرری نرسیده.

مصرف دمنوش ها بسیار ساده و اصلا وقت گیر نیست.

هزینه دمنوش ها بسیار مقرون به صرفه بوده و در مقابل خواص آن ها بسیار با ارزش هستند.

 

0

دیدگاه شما

11 + شش =

بدون دیدگاه

تماس با ما