سایت اصلی محصولات نیوشا

1 سال پیش
سایت اصلی محصولات نیوشا

سایت اصلی محصولات نیوشا برای سفارش دمنوش کدام است ؟

برای خرید دمنوش نیوشا باید چندین نکته مهم را قبل از خرید در نظر بگیرید و بعد اقدام به خرید کنید. زیرا امروزه با همه گیر شدن فضای مجازی مانند تلگرام، اینستگرام و گوگل افراد بسیاری اقدام به سواستفاده از این فضا کرده اند و اقدام به کلاه برداری میکنند.

قبل از خرید دمنوش های نیوشا باید حتما مطمعا شوید که فردی که از او قصد خرید دارید عضو شرکت نیوشا باشد و بعد از خرید محصول را به دست شما برساند.

رعایت نکات زیر قبل از هر خریدی در فضای مجازی الزامی است :

در مرحله اول از خرید از کانال های تلگرامی و پیج های اینستگرام خود داری کنید و کانال و پیج مورد نظر خود را از گوگل پیدا کنید.

سایت مورد نظر که قصد خرید از آن را دارید باید دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد. ( میتوانید درمورد این نماد در گوگل جستوجو کنید و بیشتر اشنا شوید )

سایت مورد نظر باید در رتبه های بالای گوگل باشد و نه در صفحه ی دوم گوگل. هرچه سایت رتبه ی بیشتری داشته باشد قابل اعتماد تر است.

سایت های مورد اعتماد برای خرید شامل : چای دات ای ار chae.ir و نیوشا شاپ نیوشا شاپ می باشد.

کانال تلگرام معتبر برای خرید : @damnoshteb میباشد.

اینستگرام معتبر برای خرید : nyushadrinks میباشد.

برای خرید محصول نیوشا اصلا نیاز به واریز کل مبلغ پک نیست و فقط با ورایز 30 هزار تومان بیعانه به نام اقای علی کهکشان مدیر فروش شرکت نیوشا محصول برای شما ارسال خواهد شد و مابقی مبلغ را بعد از تحویل محصول پرداخت خواهید کرد.

باید دقت کنید قبل خرید پک های نیوشا شما باید مشاوره شوید تا دمنوش ها مطابق با اطلاعات شما تجویز شود و اگر فردی بدون مشاوره قصد فروش به شما را داشت به هیچ عنوان از اون خرید نکنید.

 

0

دیدگاه شما

5 × 4 =

بدون دیدگاه

تماس با ما