آیا رژیم لاغری نیوشا واقعا تاثیر داره ؟

8 ماه پیش
آیا رژیم لاغری نیوشا واقعا تاثیر داره ؟

دوستان عزیزی که تصمیم بر تناسب اندام دارند و مي خواهند دمنوش کاهش وزن نیوشا را شروع نمايند مي خواهند از نتيجه رژيم درماني خود قبل از شروع برنامه اطميناني داشته باشند.

بويژه افرادي که ساليان متمادي از افزايش وزن رنج برده و گاه دچار عوارض ناخواسته چاقي و يا درمان آن شده اند و رژيمهاي غذايي و شیمایی و ناصحیح متعدد را تجربه نموده اند.

لذا در هنگام مراجعه به مشاور و یا تماس تلفنی هميشه پرس و جو مي نمايند و سوالاتي از قبيل سوالات ذيل براي آنان مطرح است:

چقدر اين رژيم موثر است؟

آيا قابل انجام مي باشد و من مي توانم با توجه به شرايط زندگي و بدنی ام آن را انجام دهم؟

آيا عوارضي را بدنبال نخواهد داشت؟

مکانیسم عملکرد به چه صورت هست و کاهش وزن چگونه صورت میگیرد؟

اگرچه شما مي توانيد اين اطلاعات را از مشاور دریافت کنید اما لازم است این نکته را بدانید که تمامی محصولات شرکت پارس نیوشا نیک به صورت کاملا مکانیزه ،بهداشتی ،درصد طبیعی و ارگانیک زیر نظر متخصصین کار آمد و مجرب گیاه پزشکی و گیاه درمانی تولید و بسته بندی میشود.

نکته قابل توجه اینکه تمامی محصولات نیوشا دارای علامت استاندار ایران،سیب سلامت شماره ثبت 34/176 49 از سازمان غذا و دارو و علامت حلال و
مهمتر از همه علامت eco میباشد،برگ سبز تاییدیه اتحادیه مواد غذایی اروپا. که تماما زیر نظر وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو تولید میشوند. و به عنوان محصولات درمانی استفاده میشوند.

این محصولات متناسب با شرایط بدنی ، متابولیکی و فیزیولوژیکی هر فرد به صورت منحصر فرد میتواند به طور متفاوت در پکیج قرار گیرد و به مصرف کننده توصیه شود،دمنوش ها سازگار با شرایط شما انتخاب شده و دستور مصرف خاص خود را دریافت میکنید ،که دلیل از مشاوره به همین علت میباشد.

در این روش کاهش وزن و چربی سوزی ،هیچ گونه رژیم سخت غذایی و طاقت فرسا وجود ندارد و فقط صرفا پرهیز غذایی وومدیریت وعده های غذایی به شما داده میشود و فقط طبق دستور مصرف داده شده پیش میروید ،و در طول دوره مصرف به صورت مکرر پیگیری و مشاوره حین مصرف دریافت میکنید.

دمنوش ها با ایجاد 4 فاکتور اساسی در بدن :

1.افزایش سطح سوخت و ساز بدن
2.کاهش اشتهای کاذب ،بهبود و تنظیم دستگاه گوارش
3.ایجاد کاتالیزورهای چربی سوز در بدن از طریق خواص گیاهان موجود و تجزیه بافت های انباشت چربی
4.جلوگیری از شارژ مجدد سلول چربی در بدن(جلوگیری از ایجاد بافت چربی جدید در بدن )

کاهش وزن را برای شما بهمراه دارد.

تنها کافیست در این مسیر صبور و با ارداه مصمم به جلو بروید تا انشالله به نتیجه مطلوب و دلخواهتان دست پیدا کنید.

نکته مهم :

این روش کاهش وزن کاملا طبیعی بوده و تاثیرات مصرف بر خلاف رژیم های باطله و خودسرانه که تاثیر مخرب بر روی بافت های عضله و در نتیجه از دست دادن اب بدن میشود ،روی بافت های انباشت شده چربی در بدن فرد میباشد.

لطفا امتیاز دهید
0

دیدگاه شما

7 + 16 =

بدون دیدگاه

    تماس با ما