چرا مصرف دمنوش نیوشا نیاز به رژیم ندارد ؟

1 سال پیش
چرا مصرف دمنوش نیوشا نیاز به رژیم ندارد

چرا مصرف دمنوش نیوشا نیاز به رژیم ندارد ؟

اول از همه باید بدانید دمنوش های لاغری نیوشا دقیقا چگونه عمل میکنند و بعد از آن خود متوجه خواهید شد که مصرف دمنوش های نیوشا نیازی به رژیم غذایی خاصی ندارد.

دمنوش لاغری نیوشا ابتدا باعث کاهش اشتها و کاهش ریزه خواری شما خواهد شد و این مهم ترین نکته در لاغری بدون رژیم می‌باشد.

زمانی که اشتهای شما کم شود به صورت خودکار دیگر میل به خوردن غذای بیش از اندازه در شما کم میشود و کالری به اندازه وارد بدن شما میشود.

بدون نیاز به رژیم

به صورت کلی رژیم غذایی در مدت زمان کوتاه مثلا 40 روز اصلا تاثیری برروی شما نخواد داشت و اگر هم داشته باشد وزن کم شده برگشت دارد.

شما باید در کل طول زندگی خود یک رژیم مشخص بگیرید و کالری های روزانه خود را کنترل کنید و کاری کنید که میزان کالری ورودی به بدن در روز از میزان کالری که شما میسوزانید کم تر باشد.

تاثیر رژیم اشتباه

اگر شما به اندازه کافی به بدن غذا و انرژی نرسانید مغز انسان در حالت تدافعی قرار میگیرد و شروع به ذخیره انرژی و چربی ها میکند برای مواقع ضروری.

اما برعکس اگر به اندازه غذا مصرف کنید ولی در کنار آن ورزش و کالری سوزی داشته باشید بدن به راحتی چربی های بدن را میسوزاند.

نکته مهم در ورزش کردن

اگر قصد ورزش کردن و لاغری شدن را دارید باید حتما به نوع ورزشی که انجام میدهید دقت کنید. اگر هنگام ورزش کردن نتوانید به آسانی صحبت کنید و نفس ، نفس بزنید اشتباه است. در این حالت بدن درحال سوزاندن قند میباشد.

ورزش کردن در حالی که چربی های بدن آب شود باید آرام و ساده باید به صورت که ضربان قلب بالا نرود.

راهکار ساده

شما میتوانید از دمنوش های چربی سوز نیوشا در روز استفاده کنید تا به صورت طبیعی چربی سوزی در بدن شما انجام شود و با داشتن پیاده روی روانه ساده این چربی سوزی بیشتر هم خواهد شد.

0

دیدگاه شما

نه − 6 =

بدون دیدگاه

تماس با ما