چگونه سلامتی خود را حفظ کنیم ؟

2 سال پیش
چگونه خود را در حالت سلامتی نگه داریم

چگونه خود را در حالت سلامتی نگه داریم ؟

سلامتی چیزی است که آسان به نظر می رسد. هنگامی که ما شروع به از دست دادن آن می کنیم، اعتقاد بر این است که ما هزینه های زیادی را باید صرف آن کنیم تا بازگردد.
برای اطمینان از اینکه به عنوان سالم باقی می ماند، ما یک راهنما را ارائه می دهیم که باید شما این کار ها را انجام دهید –
با جزئیات سلامت جسمی، ذهنی و احساسی.

داشتن رژیم غذایی سالم

تاکید بر میوه ها و سبزیجات. یک رژیم غذایی سالم است که پر از ویتامین ها، مواد مغذی و رنگ است (خوب، علاوه بر متعادل بودن).
و ساده ترین راه این کار این است که از میوه ها و سبزیجات استفاده کنید. آنها مواد معدنی چگال هستند اما نه کالری متراکم است – به این معنی که شما می توانید دسته ها و پیازها را بدون از بین بردن کمر وادار کنید و برای شما مناسب است. و، البته، بهتر است بهتر!
بیشتر از همه میوه ها و سبزیجات برای شما خوب است، اما بعضی از آنها برای شما بهتر از دیگران است، مسلما. اگر شما واقعا می خواهید را به صفر در قدرت مادر طبیعت، شما کلم پیچ، اسفناج، هویج، کرفس، زغال اخته، زغال اخته، و آناناس به سبد خرید مواد غذایی هفته آینده اضافه کنید. این همه رنگ رنگین کمان هم هست!

سلامت-خانواده

اضافه کردن گوشت لاغر، محصولات لبنی کم چرب و غلات کامل

همانطور که میوه ها و سبزیجات هم خوب است، شما نیاز به برخی چیزهای دیگر دارید تا بتوانید آنها را مخلوط کرده و متعادل کنید.
هنگامی که شما برای گوشت، شیر، پنیر و ماکارونی میروید، مطمئن شوید که گوشت لاغر، لبنیات کم چرب و ماکارونی کامل را انتخاب کنید.
این به طور کلی به گوشت سفید (بدون پوست)، شیر کم چرب و یا غیر چربی، پنیر و ماست و ماکارونی قهوه ای، کوینو و جو تبدیل می شود.

استفاده نکردن از غذا های آماده بسته بندی شده

روشن است که FDA حتی تمام مواردی را که به آنها وارد می شود تنظیم نمی کند و بدن شما مواد افزودنی را تنظیم نمی کند! آنها حتی به عنوان چیزهایی مثل غذا شناخته نمی شوند.
بدن شما فقط آنها را دور نگه می دارد، دانستن آنچه که با آنها انجام می شود.
ناخالص FDA تمام برچسب ها را تنظیم نمی کند. کلمات و عبارات مانند “همه طبیعی”، “محدوده آزاد”، “افزودنی آزاد” و “خالص” فقط ادعاهایی هستند که شرکت ها بدون مجازات می توانند انجام دهند. بنابراین اگر شما چیزی بسته بندی می کنید که ادعا می کند که غیر قابل پیش بینی است … این امکان وجود دارد.

اگر شما به دنبال یک معجزه هستید آب بنوشید

پوست، موها و ناخنهای شما، اندامهای شما و حتی ذهن شما. و شما می توانید از دست دادن وزن نیز داشته باشید! مطالعات نشان می دهد که شما می توانید 5 کیلو در سال را از دست دادن فقط با افزایش مصرف آب خود را در حدود یک لیتر در روز.
بخشی از علت کاهش وزن این است که آب آشامیدنی شما را پر می کند، اما نوشیدن آب سرد نیز متابولیسم شما را افزایش می دهد.
در واقع، نوشیدن آب سرد (17 اونس، دقیق) می تواند سوخت و ساز شما را تا 30-40 دقیقه تا 10 تا 40 دقیقه افزایش دهد.
بنابراین با تمرینات خود را یخ زده کنید و می توانید کالری بیشتری مصرف کنید.

0

دیدگاه شما

هفده + 2 =

بدون دیدگاه

تماس با ما