جلوگیری از استپ وزنی هنگام مصرف نیوشا

6 ماه پیش
جلوگیری از استپ وزنی هنگام مصرف نیوشا

راهکار جلوگیری از استپ وزنی هنگام مصرف نیوشا

اگر وزنتون بعد چند کیلو کاهش استپ کرد، باید متابولیسم (سوخت و ساز) بدنتونو افزایش بدین. برای افزایش متابولیسم بدن باید کار های ریز را به صورت روزانه انجام بدید و باید واستون تبدیل به یک عادت بشه.

روزانه حتما 6 تا 7 لیوان آب میل کنید.

هر چه بیشتر در روز آب مصرف کنید باعث میشه متابولیسم بدنتون بیشتر به کار بیوفته و افزایش پیدا کنه و در نتیجه موجب کاهش وزن میشه و به روند کار کمک زیادی میکنه.

صبحانه رو حتما میل کنید

برای افزایش متابولیسم بدن، همیشه اول صبح، صبحانه رو بخورین. اگه تا وسط صبح (یعنی حدود ساعت ۱۰) یا بعد از ظهر چیزی نخورین، متابولیسم بدنتون کند میشه.

همون طوری که میدونید و طبق قانون اصلی کاهش وزن شما باید میزان کالری مصرفی در طول روزتون از میزان کالری مصرفی که میسوزانید کم تر باشه.

در همین راستا اگر شما در طول روز به مقدار کافی به بدن انرژی نرسونید بدن در حالت تدافعی قرار میگیره و شروع به انباشتن مواد غذایی و چربی در بدن میکنه که این اصلا خوب نیست.

بهترین روش مصرف وعده های غذایی به صورت زیر است :

صبحانه صورت کامل تا قبل از ساعت 9 صبح مصرف بشه

– ناهار مصرف نشه و بجاش یک میان وعده میل کنید

– شام را کامل مصرف کنید و تا قبل از ساعت 8 شب باشه

افزایش تعداد وعده های غذایی و خوردن غذاهای کم کالری

مصرف مواد غذایی مثل سبزی ها (کاهو، خیار، گوجه، کلم و …)، میوه ها ( به خصوص سیب) و غلات سبوس دار.

ورزش کردن

حتما روزانه نیم ساعت تا یک ساعت ورزش کنید. مهم نیست چه نوع ورزشی باشه و مهم اینه که تحرک داشته باشید و میزان کالری مشخصی بسوزانید. همین ورزش کردن کنار مصرف دمنوش نیوشا میتونه بسیار زیاد به کاهش وزن شما کمک کنه.

لطفا امتیاز دهید
0

دیدگاه شما

18 + 20 =

بدون دیدگاه

    تماس با ما