تصمیم گیری مهم برای خرید دمنوش نیوشا

7 ماه پیش
تصمیم گیری مهم برای خرید دمنوش نیوشا

تصمیم گیری قبل از خرید دمنوش نیوشا

همیشه قبل از انتخاب هرچیزی به طور دقیق باید درموردش تحقیق کنیم میتونه کار باشه میتونه اذواج باشه میتونه خیلی چیزهای دیگه باشه که بعدا باعث پشیمونی و از بین رفتن وقتمون نباشه و از همه مهمتر از بین رفتن انرژی فراوانی که روی چیزی که تمرکز کردیم گذاشتیم و بعدش بی فایده بوده برامون .

امیدوارم اگه توی این مواقع قرار گرفتین بهترین تصمیم رو بگیرید.

معرفی دمنوش چربی سوز تمشک آبی

اسم لاتين اين ميوه بلوبري است. بلوبري نوعي گياه گلدار با ميوه اي توت مانند به رنگ ابي تيره يا بنفش است. اين ميوه بومي شمال امريكا مي باشد و در ترکیه خوب کشت میشود.

طعم ميوه هاي اين گياه شيرين مي باشد.این میوه یکی از خوشمزه ترین میوه های دنیاست.

از خواص این ميوه می توان به موارد زیر اشاره کرد

نرم كردن پوست هاي خشك، ارتقا عملكرد مغز و پيشگيري از سرطان

مطالعه اي جديد ثابت كرده كه موش هايي كه در رژيم غذايي آنها بلوبري به ميزان فراوان گنجانده شده ، بعد از مدتي چربي شكمي خود را از دست داده اند.

گفتني است كه اين نوع چربي ارتباط قوي با ابتلا به ديابت و بيماري قلبي دارد.

از ديگر مزاياي بلوبري كاهش كلسترول و ارتقا سطح گلوكز خون مي باشد. محققان مي گويند كه آنتي اكسيدان موجود در بلوبري روش ذخيره بدن و پردازش گلوكز و يا قند را تغيير مي دهد.

بنابراين خطر ابتلا به ديابت و بيماري قلبي را كاهش مي دهد. تاكنون مزاياي خوردن ميوه ها و سبزيجات به كرات ثابت شده است. اما اين تحقيق تاثير بسزاي بلوبري در كاهش چربي شكمي را به خوبی اثباتح میکند.

نکته مهم : گرسنگی دادن به بدن برای کاهش وزن اشتباه است

گرسنگی باعث افت میزان هورمون سروتونین در خون شده و در نتیجه موجب بروز احساسات غیر قابل کنترل مانند اضطراب، عصبانیت، استرس و غم میشود در نتیجه موجب چاقی خواهد شد.

لطفا امتیاز دهید
0

دیدگاه شما

پنج × 5 =

بدون دیدگاه

    تماس با ما