تاثیر اضافه وزن بر سلامتی شما چیست ؟

1 سال پیش
تاثیر اضافه وزن بر سلامتی

تاثیر اضافه وزن بر سلامتی افراد چیست ؟

آمار مراکز کنترل بیماری تکان دهنده است. شصت و چهار درصد از بزرگسالان امریکایی اضافه وزن یا چاقی مفرط دارند.

به لحاظ تاریخی این بالاترین رقمی است که تاکنون ثبت شده است. البته ما تجزیه و تحلیل تأثیرات چاقی بر سلامت و پیامدهای آن را از فصل ۲ شروع کرده ایم.

برنامه ریزی ما طوری نیست که موجب وحشت شما شود هرچند وقتی بدانید که میزان مرگ و میر ناشی از چاقی مفرط با میزان مرگ و میر ناشی از کشیدن سیگار به هم نزدیک است به هراس می افتید. ما کتاب را با سلامتی آغاز کرده ایم، زیرا فکر می کنیم مهم ترین دلیل برای کاهش وزن است.

این کتاب برای رسیدن به اهداف کوتاه مدت، مانند گذراندن تعطیلات در کنار دریا نیست و نمیخواهد استفاده از رژیمها و حقه های مد روز را ترویج کند.

با وجود اینکه بر روی این موضوع کار می کنیم، از تصور «رژیم گرفتن» بیزاریم، و این یعنی بالاخره آن را روزی کنار می گذاریم.

موضوع این است که رژیم نوعی انکار است، در حالی که بشر برای لذت بردن برنامه ریزی شده. ما برای لذت بردن از انواع طعمها و ترکیبها بی قراریم.

و اگر بخواهیم جنبه ی حسی غذا را انکار کنیم، به این معناست که بالاخره دست از رژیم برمیداریم. برای پیدا کردن رابطه ی خود با غذاهایی که می خورید به فصل ۶ رجوع کنید. پیام ها و علامت های بیرونی که بمبارانتان می کنند به گونه ای طراحی شده اند که شما را وادار به خوردن، خوردن، و خوردن کنند.

متأسفانه، این پیام ها شما را به خوردن عذاهای سالم رهنمون نمی کنند. پرسهای غذا در رستوران ها زیاد است؛

مواد اولیه و روش های طبخ در رستوران های ارزان و اقلامی که ارائه می شوند همه علیه سلامت شما توطئه چینی شده اند. در فصل ۷ جزئیاتی درباره ی آنچه توطئه ی مصرف نامیده ایم ارائه شده است.

پیدا کردن حامی

اکثر آنها در مورد رژیم گیرندگان موفق است به افرادی که وزن کم کرده و آن را حفظ کرده اند. به نظر ما شنیدن تجربیات آنها شما را در رسیدن به اهدافتان کمک می کند، چون معتقدیم اطلاعات این کتاب شما را در نیل به اهدافتان یاری میرسند.

در غیر این صورت هرگز آن را نمی نوشتیم. شاید نتوانیم با شما ملاقات کنیم ولی بدانید که از شما حمایت می کنیم.

0

دیدگاه شما

سیزده − پنج =

بدون دیدگاه

تماس با ما