تنظیم برنامه برای کاهش وزن با نیوشا

1 سال پیش
تنظیم برنامه برای کاهش وزن با دمنوش نیوشا

تنظیم برنامه برای کاهش وزن با دمنوش نیوشا

بدیهی است که یکی از روش ها برای اجرای ان خوردن کالری کمتر است.

با این حال، نمی خواهیم زندگی خود را وقف محاسبه ی کالری ها و گرم های چربی یا دقایق ورزش کنید. البته، در اختیار داشتن فهرست ها و حساب کردن کالری ها شروع خوبی است.

ولی بالاخره، برنامه ی کاهش وزنتان به تدریج به سبک زندگی سالم جهت می گیرد. اگر شما نمونه ی بارز یک ایرانی چاق هستید. باید بدانید که خوردن برای سرگرمی خطرناک تر از هر چیزی برای سلامتی است.

ولی وقتی درصدد کاهش وزن با خوردن چیزهایی باشید که دوست دارید و سلامتی تان را نیز در اولویت قرار بدهید، موفقیت تان تضمین می شود.

شاید احساس رضایت بعد از خوردن غذایی سبک به جای غذایی سنگین و شکم پرکن را فراموش کرده باشید.

این ها همه بخشی از مام طبیعت است که ما را زنده نگاه میدارد. نظام فوق‌العاده ای است، ولی وقتی می‌گویند گرسنگی در جامعه ما نادر است، به نظر کمی املی می‌آید.

ورزش کنید

خوردن فقط نیمی از برنامه ی سالم کاهش وزن است. می خواهیم شما را به حرکت واداریم. پس، تأکید زیادی بر فعالیت جسمانی داریم.

ما نمی خواهیم شما را گول بزنیم و بگوییم برای لاغر شدن و حفظ وزن نیازی ندارید حتی ذره ای از خوردن شیرینی بکاهید، بلکه می خواهیم به شما نشان دهیم که چقدر ساده می توانید با اضافه کردن ورزش به برنامه ی روزانه، بدون گرفتار شدن به شلوارک های لاغری یا ثبت نام در کلاسهای تناسب اندام تایبو لاغر شوید .

البته، مگر اینکه این جور چیزها را دوست داشته باشید. وقتی فعالیتی جالب باشد، احتمالا تداوم بیشتری در اجرای آن دارید. نکته ی مهم این است که ورزشی پیدا کنید که دوست داشته باشید آن را انجام دهید.

باز هم ترفند دیگری از مام طبیعت: ورزش کالری ها را می سوزاند، و در عین حال اشتهای شما را نیز تعدیل می کند و احساس گرسنگی را تحت کنترل نگه میدارد.

0

دیدگاه شما

2 × پنج =

بدون دیدگاه

تماس با ما