چگونه بدن خود را سریع بسازیم ؟

2 سال پیش
چگونه بدن خود را سریع بسازیم

چگونه بدن خود را سریع بسازیم ؟

تغییر ترکیب بدن شما زمان و تعهد به عادات سالم زندگی است.
تغییرات قابل توجهی در ترکیب بدن دشوار است. با این حال، فقط چند هفته از ورزش و خوردن رژیم غذایی مغذی، ممکن است قادر به دیدن برخی از مزایای مثبت در وزن، ترکیب بدن و قدرت کلی شما باشد، و با استقامت شما بیشتر انرژی، رضایت و حس خوبی را احساس خواهید کرد.
سفر خود را آغاز کنید تا بتوانید با استفاده از تمرین هوازی منظم، تمرینات قدرتی و آموزش انعطاف پذیری، شکل بگیرید. علاوه بر این، مطمئن باشید که از تمرین جدید تمرینات خود با یک رژیم متعادل برای تقویت تمرینات جدید خود و بدن خود به شکل خود حمایت کنید.

هدف ورزشی خود را تنظیم کنید.

هدف

شکل گرفتن سریع یک هدف مبهم است. این عمدتا شامل میل به شکل دادن به صورت هوازی و ایجاد قدرت عضلانی است.
با تنظیم یک هدف هوازی یا قلب و عروق شروع کنید. اطمینان حاصل کنید که با اهداف خود مشخص و واقع بینانه باشید.
یک مثال از یک هدف میتواند باشد: “من می خواهم بتوانم در عرض دو ماه 5 کیلو را اجرا کنم” یا “من می خواهم بدون پیاده روی به طور مداوم به مدت 30 دقیقه پیاده روی کنم”.
اگر اهداف خود را به دست آورید، پاداش پولی یا فیزیکی خود را به دست آورید. پاداش می تواند به شما انگیزه و مثبت را حفظ کند.

هدف حداقل 150 دقيقه دویدن حالت پايدار در هر هفته.

دویدن

صرف نظر از هدف هوازی خاص، شما باید هر هفته 150 دقیقه ورزش قلبی داشته باشید.
این حداقل مقدار قابل توجهی برای سلامتی شما است و شما را به شکل می رساند.
Cardio به شما کمک خواهد کرد که بخشی از هدف خود را به دست بیاورید تا بتوانید شکل بگیرید.
این می تواند به شما کمک کند وزن خود را کنترل کنید، قلب و ریه ها را تقویت کنید، گردش خون خود را افزایش دهید، حالت روحی خود را افزایش دهید و شانس زندگی خود را برای زندگی سالم تر و سالمتر افزایش دهید.
اگر فقط با تمرین شروع می کنید، فعالیت های کم شدت را برای مدت زمان کوتاهی مانند 20 تا 30 دقیقه انجام دهید.
سعی کنید راه رفتن، با استفاده از دستگاه بیضوی یا شنا کنید. هنگامی که تمرینات ساده تر می شود، شدت، فرکانس یا مدت زمان را ادامه دهید تا بدن شما به چالش کشیده شود.
اگر در حال حاضر ورزش کنید، سعی کنید تمرینات شدیدتر و شدیدتری داشته باشید.
شما می توانید بچرخید و یا اجرا کنید، از یک استاد پله، ماشین اسباب بازی یا کلاس های هوازی با شدت بالا برای مدت زمان تا 60 دقیقه استفاده کنید.
همیشه برای ورزش هوازی گرم و خنک شود. صرف 5 دقیقه انجام یک نسخه شدت پایین تر از هر آنچه که شما در حال انجام برنامه ریزی است.
به عنوان مثال، اگر شما در حال تمرین برای تمرین دویدن خود برنامه ریزی کرده اید، به مدت 5 دقیقه پیاده روی کنید.

تمرین یک تا دو بار در هفته را تمرین کنید.

تمرین

این که آیا شما اجرا می کنید، از بیضوی، با حداکثر سرعت دویدن و یا انجام دیگر انواع قلب، شما می توانید مقدار کالری که شما با تغییر شدت و یا متناوب تمرینات شدید بالاتر و پایین تر می سوزد را افزایش می دهد.
آموزش تمرینات شدت بالاتر معمولا برای کسانی که در حال تمرین هستند مفید است.
این تمرینات می تواند بسیار دشوار باشد و یک راه عالی برای افزایش تناسب اندام هوازی است.
علاوه بر این، این تمرین ها برای افزایش سوختن کالری، افزایش سوزاندن چربی و افزایش متابولیسم شناخته شده است.

آنها برای کاهش وزن علاوه بر داشتن شکل شما عالی هستند.
آموزش فاصله ای نوعی تمرین است که تمرینات کوتاه مدت تمرین شدید با تمرینات طولانی تر فعالیت های شدید متوسط ​​را نشان می دهد. شما می توانید از هر فعالیت هوازی استفاده کنید و آن را به تمرین فواصل زمانی تبدیل کنید. شما می توانید بین sprinting و jogging متناوب، سوئیچ بین دوچرخه سواری با شدت کم و شدید، و یا افزایش شدت در ماشین بیضوی.

مدت طولانی یک جا نشینید.

نشستن

شواهد بیشتر وجود دارد که در طول روز نشسته افزایش می یابد همچنین خطر ابتلا به چاقی، سندرم متابولیک، فشار خون بالا، دیابت و کلسترول بالا را افزایش می دهد.
سعی کنید سطوح فعالیت خود را در طول روز تمام کنید.
اگر می خواهید شکل بگیرید، سپس در طول روز بیش از حد حرکت کنید یا بیشتر راه بروید، علاوه بر فعالیت برنامه ریزی شده و ساختاری، می تواند به بهبود سطح تناسب اندام کمک کند.

هر روز 30 دقیقه بیشتر بخوانید. اگر وقت ندارید به طور مداوم 30 دقیقه پیادهروی کنید، سپس 10 دقیقه بعد از هر وعده غذا بخورید یا در طول ناهار خود بجنگید.
سعی کنید بیشتر در محل کار ایستاده باشید. سرمایه گذاری در میز نشستن / ایستاده، که به شما اجازه می دهد تا روی صفحه نمایش کامپیوتر و صفحه کلید خود را افزایش دهید. ایستاده سوختگی کالری بیشتری می دهد و می تواند انرژی بیشتری به شما بدهد. به یاد داشته باشید که ایستاده را به آرامی قرار دهید، زیرا پا و پاها شما درد می کنند.
اجتناب از نشستن در مقابل یک تلویزیون در شب و تعطیلات آخر هفته.
اگر تلویزیون را تماشا می کنید، سعی کنید در این زمان چیزی را فعال کنید. در طول بازه های تجاری تمرینات انجام دهید یا بخشی از این زمان را بگذرانید.
خرید گام شمار هدف از رسیدن به هدف توصیه شده توسط پزشک از 10،000 مرحله در طول روز است.

 

wikihow.com

0

دیدگاه شما

19 + سیزده =

بدون دیدگاه

تماس با ما