پک 20 روز لاغری چقدر اثرگذار است ؟

10 ماه پیش
تا چه اندازه میشه با پک 20 روزه لاغری نیوشا نتیجه گرفت

تا چه اندازه میشه با پک 20 روزه لاغری نیوشا نتیجه گرفت ؟

مصرف دمنوش های لاغری میتونه باعث افزایش متابولیسم و افزایش چربی سوزی در بدن بشه و همچنین باعث کاهش اشتهای کاذب در فرد بشه که خود به خود کار یک رژیم غذایی را انجام میده.

اما یکی از نکاتی که باید بدونید اینه که برای این که نتیجه مصرف دمنوش ها را ببنید باید صبور باشید و از اون جایی که دمنوش ها از گیاهان موثر تشکیل شدن مثل دارو سریع عمل نمیکنند ، اما در عوض بدون عوارض و بدون بازگشت هستند.

دوره های استفاده از دمنوش های گیاهی نیوشا به صورت زیر هستند که میتوانید بعد از مشاوره بسته به میزان اضافه وزن خود یکی از پک ها را تهیه و مصرف کنید.

پکیج لاغری ۴۰ روزه
پکیج لاغری ۶۰ روزه
پکیج لاغری ۸۰ روزه
و  …

حداقل دوره ی استفاده از پکیج های کاهش وزن نیوشا ۴۰ روزه است چون در ۲۰ روز اول دوره دمنوشی به بدن فرصت می دهیم تا خود را با دمنوش ها وفق بدهد.

در واقع یک دوره ی ۲۰ روزه برای بدن نیاز است تا به شرایط مناسب رسیده و روند کاهش وزن شروع شود، بنابراین پس از ۲۰ روز ، بدن آماده میشود تا روند لاغری و تأثیرگذاری دمنوش ها آغاز گردد.

مشاوران نیوشا به هیچ عنوان دوره ی کمتر از ۴۰ روز را پیشنهاد نمیکنیم درضمن نتیجه گرفتن هر فرد بستگی به متابولیسم بدن و میزان سوخت و ساز بدن او دارد و تغییرات اصلی در روزهای پایانی دوره ۴۰ روزه ی اول و شروع دوره بعد اتفاق می افتد.

پس برای اینکه مصرف کننده به نتیجه دلخواه برسد باید تا اتمام دوره صبور باشد و برنامه دمنوشی خود را کاملا رعایت کند.

برای نتیجه گیری بهتر حتما باید به نکاتی که مشاور شما بعد از سفارش به شما خواهد گفت به صورت کامل عمل کنید ، مخصوصا ورزش کردن روزانه.

5 (100%) 1 vote[s]
0

دیدگاه شما

بیست − شانزده =

بدون دیدگاه

    تماس با ما